Digitürk Adana

Digitürk Adana paket ve kampanyaları. Digitürk Adana bayisi, başvuru noktası. Adanaspor taraftarı olarak Adanaspor maçları çok ekonomik olarak evinize geliyor. GİRİŞ PAKETİ ve Lig TV Adanaspor Paketi Ekim'e kadar ayda 21,99 TL. Ayrıca Ekim'e kadar SPOR EXTRA, MOBİL LİG TV ve YETİŞKİN PAKETİ hediye. Çanak anten veya merkezi sisteminiz var ise kurulum ve aktivasyon da ücretsiz.

Digitürk Adana

21,99 TL kampanya fırsatı...

Digitürk Telefon

 

 
Lig TV Adanaspor Paketi

Lig TV Adanaspor Paketi     

Bu pakette Digitürk Giriş Paketi ve Adanaspor maçlarını olarak izlersiniz.

Hediyeleri (3 Ekim'e kadar)
* Sporextra Paketi
* Yetişkin Paketi
* Mobil Lig TV


Ekim'e kadar (ayda)       : 21,99 TL

Sonraki aylar                                      :  31,99 TL

* Bu kampanya 12 ay taahhütlüdür. 

Lig TV Adanaspor Paketi

* Türksat Giriş Paketi'nde ulusal kanallar ve belgesel kanallarını izleyebilirsiniz.
Belgesel Kanalları: National Geographic, 
National Geographic Wild, Dicovery Channel, Animal Planet, History, İz TV. 

Digitürk Telefon

 

 

DETAYLAR  

- Lig TV Adana Paketi kampanyası 12 ay taahhütlüdür.
- Digitürk Adana Paketi üyeliği ile SPOREXTRA, MOBİL LİG TV ve YETİŞKİN PAKETLERİ Ekim'e kadar hediyedir, sonrasında üyelik şartı yoktur ve otomatik olarak kapanır.
- Size decoder (reciever) verilir, üyeliğiniz boyunca kullanırsınız, arızalanırsa yenisi ile aynı anda değiştirilir, tamirini beklemezsiniz.

KURULUM  

- Binanızda merkezi sistem veya mevcut çanak anteniniz var ise kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. Yoksa; çanak anten, LNB, 20 m kablo servisimiz tarafından sağlanır. Kurulum esnasında servisimiz tarafından 50 TL ücret alınır. Dilerseniz faturanıza 12 ay, ayda 5 TL yansıtarak da ödeyebilirsiniz. 20 metreyi geçen kablo kullanımlarında kurulum ekibi tarafından ek kablo ücreti talep edilir. 
- Kurulum işleminiz, başvuru yaptığınız gün veya yoğunluğa göre bir sonraki gün gerçekleşir.
 
UYDU ALICI 

- Dijital Digitürk uydu alıcı, üyelik süresi boyunca abonenin kullanımına verilmektedir. Digitürk Adana bu kampanya Türksat üzerinden verilen ekonomik bir hizmet olduğu için HD değildir, HD İsterseniz Lig TV HD kampanyamızı inceleyebilirsiniz. Digitürk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca Digitürk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile aynı anda değiştirilir.

SIKÇA SORULAN SORULAR 

Taahütüm bozulursa ne öderim? 
- İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve iç Kurulum yapıldıysa 60 TL ,Dış kurulumda; hizmet bedeli peşin olarak bayi tarafından alındıysa 60 TL, üyeye Digiturk tarafından taksitlendirildiyse 60 TL+ Kalan Taksitler ( 5x12 ay'dan kalan) tarafınıza faturalanır.

Sporextra Paketi nedir?
- İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, İtalya, Fransa Ligi ve Brezilya Ligi Maçları, Turkish Airlines Euroleague Basketbol, Türkiye Basketbol Lig maçları, Formula 1 yarışları, Dünya Klüpler Voleybol Şampiyonası, tenis turnuvaları, dünya futbolundan maç özetleri ve birbirinden farklı spor programlarını izleyebileceğiniz paketimizdir. Lig TV2 ve Lig TV3 kanalları ile bu heyecana siz de ortak olursunuz.

Mobil Lig TV nedir?
- Maç saatinde evde olmasanız bile cepten, netten veya tabletten maçı izleyebileceğiniz paketimizdir (aynı anda sadece 1 yerden izlenebilir).

Yetişkin Paketi nedir?
- 4 adet +18 kanalın bulunduğu paketimizdir, bu kanallara dilerseniz kumandanızdan şifre koyabilirsiniz.

Digitürk Adana

Lig TV Türksat

Lig TV

Lig TV Kampanya